Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


 

VÁCI HETEK

2020. november 09 – 20.

 

vacikep.png

Kedves versenyzők!

Köszönjük, hogy a jelenlegi körülmények között is részt vettetek a Váci Hetek 2020 versenyein. Reméljük, hogy online feladataink tetszettek, s megoldásuk kellemes élményt nyújtott számotokra. A legjobban teljesítő tanulókat oklevéllel és egy-egy könyvvel jutalmazzuk, melyet jövő héten fogunk eljuttatni az iskolákba.

Várunk benneteket jövőre is!

 

Eredmények

 

verseny

 

kategória

hely/

emléklap

név

település/

iskola

A maszk legyen veled - rajzpályázat

alsó tagozat

1.

Tóth Lívia

Tiszadada

2.

Bordás Stefánia

Tiszadada

3.

Ruszó Boglárka

Tiszadada

felső tagozat

1.

Juhász Andrea

Tiszadada

2.

Szántai Kinga

Tiszadada

3.

Borbás Anna

Tiszalök

középiskola

1.

Maczkó Melina 10.A

VMG

2.

Bálint László 10.A

VMG

3.

Hogyán Flóra 12.B

VMG

A fizika nagyjai

középiskola

1.

Bónis Kristóf 11.A

VMG

1.

Csutora Dóra 10.A

VMG

1.

Maczkó Melina 10.A

VMG

1.

Nagy Eszter 10.A

VMG

1.

Nagy Zsanett 11.A

VMG

1.

Reznek Nóra 10.A

VMG

1.

Soltész Dorka 10.A

VMG

1.

Szólláth Martin 11.A

VMG

1.

Virág Richárd 11.A

VMG

1.

Antal Lívia 11.A

VMG

Kedvenc könyvem

5 – 6.osztály

-

-

-

7 – 8.osztály

1.

Szabó Emília

Tiszavasvári

2.

Paronai Anna Luca

Tiszavasvári

3.

Nyánku Lili Anna

Tiszavasvári

középiskola

1.

Mészáros Martin

VMG

2.

Szakolczai Andor

VMG

Angol online csapatverseny

5 – 6.osztály

1.

Sándor Hanna Barbara, Bódor Anna, Trázsi Fruzsina Anna

Tiszavasvári

2.

Török Barnabás, Oláh Sebestyén Ottó, Tündik András

Tiszavasvári

3.

Bihari Bálint, Orosz Bianka, Kozsla Judit

Tiszalök

7 – 8.osztály

1.

Bognár Panna, Hamerszki Evelin, Kiss Kata Virág

Szorgalmatos

2.

Alacs Márk, Gréz Tibor, Orosz Attila

Szorgalmatos

3.

Gergely Hanna, Róka Benjámin, Buzsik László, Puskás Áron

Szorgalmatos

9 – 10.osztály

1.

Veress Péter, Ráduly Zsolt, Kiss Marcell 10.A

VMG

2.

Soltész Dorka, Reznek Nóra, Rácz Andrea 10.A

VMG

3.

Virág Nándor, Szakolczai Andor, Selyem Ádám 9.A

VMG

11 – 12.osztály

1.

Ferenczi Máté, Halász Kata, Fábri Zoltán 12.B

VMG

2.

Vitányi Ádám, Szabó Bence, Szabó Gábor Tamás 12.A

VMG

3.

Antal Lívia, Pozsgai Fanni, Virág Richárd 11.A

VMG

Vers másképp

alsó tagozat

-

-

-

felső tagozat

emléklap

Nácsa Sára

Tiszavasvári

középiskola

emléklap

Csutora Dóra 10.A

VMG

emléklap

Varga Bálint 10.A

VMG

emléklap

Róka Gréta 9.A

VMG

Nagy világjárványok

felső tagozat

-

-

-

középiskola

1.

Bódor Blanka, Katona Panna, Veres Panna 9.A

VMG

2.

Mészáros Blanka, Fazekas Csilla, Koropcsák Mirella 10.A

VMG

3.

Zsoldos Vivien, Kecskés Kíra Villő, Sütő Nikoletta 9.A

VMG

Természettudományos kvíz

7 – 8.osztály

-

-

-

9 – 10.osztály

1.

Fodor Ervin 9.A

VMG

2.

Csutora Dóra 10.A

VMG

2.

Mátyási Péter 10.B

VMG

2.

Nagy Eszter 10.A

VMG

2.

Reznek Nóra 10.A

VMG

2.

Soltész Dorka 10.A

VMG

11 – 12.osztály

-

-

-

Német online egyéni verseny

A1 – A2 szint

1.

Ferenczi Ákos 10.B

VMG

2.

Zsoldos Vivien 9.A

VMG

3.

Nagy Gitta 10.A

VMG

B1 – B2 szint

1.

Maczkó Melina 10.A

VMG

1.

Nagy Eszter 10.A

VMG

2.

Csutora Dóra 10.A

VMG

2.

Soltész Dorka 10.A

VMG

HistoryBook

felső tagozat

-

-

-

középiskola

1.

Fodor Ervin 9.A

VMG

2.

Katona Panna 9.A

VMG

3.

Zsoldos Vivien 9.A

VMG

 

 

 
 



Pontos idő


Világóra


Visszaszámlálás



Statisztika

Most: 8
Összes: 664489
30 nap: 22898
24 óra: 610